Možnosti zrealizování Vašeho eventu

Naše služby realizujeme pomocí dvou nabízených platforem.
Samozřejmě se snažíme klientovi maximálně vyhovět v jeho požadavcích.

NA KLÍČ

platforma FULLSERVIS

Celou akci zpracujeme dle našeho uvážení a o vše se postaráme za Vás. Pouze společně vyplníme krátký dotazník ohledně parametrů daného eventu. Na základě vyplněného dotazníku zpracujeme několik variant, které Vám budou představeny a Vy si vyberete z nabízených možností, kterou následně zrealizujeme. Zařídíme vše od A do Z, zkrátka vše co by měl správný event obsahovat. Přes tvorbu letáků, výběr optimálního prostoru, ozvučení, osvětlení, stage, projekce, atrakce pro děti a dospělé, gril, party stany, posezení, doprava, catering, bezpečnost, promo reklama, vizitky, atd.

INDIVIDUÁLNÍ

platforma DLE VAŠICH POŽADAVKŮ

Toužíte po uspořádání eventu, ale nemáte zcela jasno v konkrétních parametrech? V tomto případě zvolte naši individuální platformu, kdy Vám představíme naše portfolio nabízených služeb, druh zábavy, lokalit a mnoho dalších akcí, které jsme pro Vás schopni zorganizovat. Domluvíme se na společné schůzce, kde probereme konkrétní parametry a na základě domluvy Vám zrealizujeme Vaši vysněnou událost. Nebo je to potom pouze na Vás, co si budete přát. Přece jen spokojené tváře jsou pro nás signálem dobře odvedené práce. Díky našemu proškolenému týmu, zkušenostem a našeho vybavení jsme schopni společně udělat doopravdy vyladěnou akci.

Pro koho jsou naše služby?

Zakládáme si na pravidlu “Vyhovět klientům v každém směru.”

Naše služby jsou pro každého, kdo si chce nechat uspořádat kvalitní event. Organizujeme teambuildingy, akce pro firmy a akce pro společnost, vzdělávací programy, konferenční/obchodní jednání, školní akce, formální akce, plesy, festivaly, animátorství, eventy, dětské dny, rodinné oslavy, zahradní slavnosti, zábavné výlety, svatby, catering, dny otevřených dveří, maškarní, městské oslavy, koncerty a mnoho dalších eventových záležitostí.

Rozdělili jsme naše služby do třech základních kategorií. Je zapotřebí se najít v jedné z nich a můžeme začít. V každé kategorii naleznete nezávazný formulář pro Vaši případnou objednávku.

GO EVENTUM s.r.o.
FIREMNÍ AKCE

“zlepšeme společenské vztahy mezi zaměstnanci”

GO EVENTUM s.r.o.
SPOLEČENSKÉ AKCE

“nezapomenutelná akce pro všechny a to bez hranic”

GO EVENTUM s.r.o.
ŠKOLNÍ AKCE

“pojďme pojmout vzdělání zábavnější formou”

KNOW-HOW, za kterým si doopravdy stojíme

Body našeho know-how, za kterými si stojíme. Chceme být totiž těmi nejlepšími v našem oboru.

Originalita provedení eventu

#1

Snažíme se vytvářet naše eventy v originální formě. Zaručujeme Vám naše osobité a jedinečné provedení programového konceptu akce. Vymýšlet a realizovat atraktivní programy pro naše klienty nás opravdu baví. Rádi Vám nabídneme koncept, který Váš event odliší od ostatních a bude jedinečný.

Profesionalita personálu

#2

Snažíme se společně s Vámi pracovat na stejném projektu a máme stejný cíl. Po dobu přípravy a realizace dané akce se stáváme součástí Vašeho pracovního či kolektivního týmu. Chceme Vám maximálně zpříjemnit čas strávených v našich rukou. Nebojte se nás!

Zajištění atraktivních lokalit

#3

Po celé České republice máme uzavřené mnoho smluvních obchodních partnerů, v jejichž zařízení naše klienty ubytováváme a v daném areálu realizujeme Vámi požadovaný event. Před tvorbou služeb, dané místo prozkoumáme a vyhodnotíme jeho stav.

Pořádně vyladěný servis

#4

Chcete mít dokonale zorganizovanou akci dle Vašich představ? Potřebujete si být jisti, že se všichni na eventu budou bavit a nikdo nezůstane sedět vzadu? Toužíte zažít akci, která bude mít brzy další pokračování? Díky naší víceleté zkušeností jsme se vžili do jedinečného systému kvality při přípravě eventů.

Proces realizace eventu