NĚCO MÁLO O NÁS

Specialisté na tvorbu zábavních akcí všeho druhu.

„Jsme mladá dynamická eventová agentura, alias “eventový manažer”, která se zabývá přípravou a realizací zábavních eventů. Naše práce je našim poslání, které milujeme a proto jsme schopni do ní vložit své emoce. Za naše služby ručíme naším jménem. Eventy realizujeme ve 100% kvalitě a nasazení. Chceme být totiž těmi nejlepšími v našem oboru. Plníme Vaše sny, které jsou součásti těch našich. Lidé, jsou to nejcennější, co máme.

Pro úspěch Vaší zakázky bude pracovat stabilní tým specialistů, který úspěšně vytváří eventy pro naše klienty. Pojďme společně vytvořit i Váš příběh!“

SLEDUJTE NÁS !

Život ze zákulisí naší společnosti.

VYZNÁVÁME URČITÉ HODNOTY

U nás se snažíme vyznávat určité hodnoty, které vedou k zlepšení našeho pracovního vztahu napříč celou společnosti.

OTEVŘENOST VŠECH

Otevřenost je pro nás druh kreativity, kde má každý možnost se angažovat a realizovat svojí fantazii. Jsme otevřeni samy sobě a novým výzvám, které máme zdolat. Komunikace je náš silný nástroj.

Buďme k sobě upřimní.

NAŠE SVOBODA

Všichni do jednoho se podílíme na chodu a směřování naší společnosti. Proto uznáváme svobodu, jelikož jsme svobodná společnost a máme rádi vzájemnou důvěru a respekt.

Důvěra nás pohání vpřed.

KNOW-HOW

Máme dlouhodobé zkušenosti s realizací eventových služeb. Každý event je pro nás novou výzvou a nebojíme se vydat neprobádanými cestami a vymyslet pro Vás další originální příběh.

Pojďme udělat společný krok.

RODINNÝ PŘÍSTUP

Naše zázemí společnosti je rodinného charakteru. Máme rádi, když své lidi známe i po osobní stránce, protože příjemné prostředí je velice důležité pro správný chod firmy.

Staň se i ty našim členem!

KARIÉRA U NÁS

Staň se i TY jedním z nás. Budeme se těšit!

Do našeho rychle rostoucího týmu hledáme kreativní lidi, kteří se nebojí nových výzev a dokážou převzít zodpovědnost a ujmout se iniciativy. Pro práci u nás nepotřebujete žádné speciální vzdělání. Vše vás naučíme, jak nejlépe umíme a co ještě neumíme, naučíte vy nás. Co je ovšem nezbytnou složkou pro práci v GO EVENTUM je chuť k práci. Hledáme lidi s proaktivním přístupem, kteří se dokáží domluvit minimálně v českém a anglickém jazyce. Jakýkoli další jazyk je velkou výhodou! Ne vždy máme volná pracovní místa u nás v kanceláři, ale neustále prahneme po schopných brigádnících, kteří za dobře provedenou práci očekávají dobré finanční ohodnocení.

Pokud žádnou nabídku nenajdete, vůbec to nevadí. Napište nám e-mail, nebo nás mobilně kontaktujte a přijďte se za námi podívat do kanceláře, rádi vás uvidíme a pozveme na kávu. Nakonec kdo ví… Třeba nás zaujme váš životní příběh natolik, že otevřeme novou pracovní pozici. Proto neváhejte a kdykoli nás kontaktujte.