o společnosti
GO EVENTUM s.r.o.

Specialisté na tvorbu zábavních akcí všeho druhu.
Váš eventový manager.
#tvorimeusmevy #goeventum

GO EVENTUM je společnost, alias “eventový manažer”, která se zabývá přípravou a realizací zábavních eventů. Například: firemní, společenské a školní akce, festivaly, koncerty, teambuildingy, kreativní workshopy, oslavy, vzdělávací programy, zákaznické dny, promo eventy atp.

Připravíme Vám akci na klíč, či individuálně dle Vašich požadavků. Vybrat si můžete to, co je Vašemu kolektivu nejblíže. Nebo to celé předáte do našich ruk a my se o vše postaráme za Vás. Navolíme platformu akce a po konzultaci s Vámi jej zrealizujeme.

Jsme flexibilní tým mladých, tvůrčích lidí, kteří se snaží ve svém oboru dosáhnout maximální spokojenosti klienta.  Snažíme se klientům přizpůsobit v jejich časových a finančních možnostech. Okamžitá podpora, kdykoliv klient potřebuje. Služby, které nabízíme, jsou ověřeny v dlouholeté praxi s lidmi. Vaše spokojenost je signálem, že práci provádíme dobře.

GOEVENTUM | pic4

Kariéra u nás

Staň se i TY jedním z nás!

Do našeho rychle rostoucího týmu hledáme kreativní lidi, kteří se nebojí nových výzev a dokážou převzít zodpovědnost a ujmout se iniciativy. Pro práci u nás nepotřebujete žádné speciální vzdělání. Vše vás naučíme, jak nejlépe umíme a co ještě neumíme, naučíte vy nás. Co je ovšem nezbytnou složkou pro práci v GO EVENTUM je chuť k práci. Hledáme lidi s proaktivním přístupem, kteří se dokáží domluvit minimálně v českém a anglickém jazyce. Jakýkoli další jazyk je velkou výhodou! Ne vždy máme volná pracovní místa u nás v kanceláři, ale neustále prahneme po schopných brigádnících, kteří za dobře provedenou práci očekávají dobré finanční ohodnocení.

Pokud žádnou nabídku nenajdete, vůbec to nevadí. Napište nám e-mail, nebo nás mobilně kontaktujte a přijďte se za námi podívat do kanceláře, rádi vás uvidíme a pozveme na kávu. Nakonec kdo ví… Třeba nás zaujme váš životní příběh natolik, že otevřeme novou pracovní pozici. Proto neváhejte a kdykoli nás kontaktujte.

Budeme se těšit!