INFORMACE O NÁS

Jsme tuzemská eventová agentura, která vám nabízí komplexní služby v oblasti organizace a zajištění nejrůznějších typů akcí. Každý event je tvořen na klíč s maximální pečlivostí, přesně dle jednotlivých požadavků klienta.

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti zajištění eventu i dalších potřebných odvětví spojených se samotnou realizací. Na každou zadanou poptávku reagujeme individuálně vytvořením originální explikace projektu, kde se snažíme co nejpřesněji zachytit klientovy přání a přenést je do skutečné podoby. Do každého eventu vkládáme kus sebe a vrháme se do všeho s nadšením a maximálním nasazením dovést daný projekt k dokonalosti.

Za našimi výsledky stojí poctivá práce, férovost a preciznost. Jsme schopni zajistit širokou škálu eventů a nezalekneme se sebesložitějšího konceptu. Chcete odměnit celoroční práci svých zaměstnanců na vánočním večírku, dni otevřených dveří či dětském dnu pro celou rodinu? Přejete si akcelerovat výkonnost vaší společnosti pomocí teambuildingu nebo celofiremní konference? Máte svou vlastní představu o perfektním eventu, ale nevíte si s realizací rady? Pokud je vaše odpověď alespoň na jednu z těchto otázek „ano“, neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku.

Summer-Party_2022-50

"Společně a poctivě. Jen tak zanecháme stopu."

motto společnosti GO EVENTUM s.r.o.

VYZNÁVÁME INTERNÍ HODNOTY

OTEVŘENOST

Otevřenost je pro nás druh kreativity, kde má každý možnost se angažovat a realizovat svoji fantazii. Jsme otevřeni sami sobě i novým výzvám, které nám přijdou do cesty. Komunikace je náš silný nástroj.

SVOBODA

Svoboda je klíčovou vlastností naší společnosti vytvářející ideální prostředí pro posouvání osobních i firemních hranic a získávání cenných zkušeností. Díky vzájemné důvěře a respektu společně rosteme.

KNOW-HOW

Máme dlouhodobé zkušenosti s realizací eventových služeb. Každý event je pro nás novou výzvou a nebojíme se vydat neprobádanými cestami a vymyslet pro Vás další originální příběh.

PŘÍSTUP

Klademe důraz na přátelský přístup v našem týmu. Neřešíme pouze explikace projektů, jsme tu jeden pro druhého i v osobním životě. Příjemné prostředí a spokojenost zaměstnanců je garancí úspěšné firmy.

FOTOGALERIE ZE ŽIVOTA EVENTOVKY

MÁTE DOTAZ NEBO POTŘEBUJETE PORADIT?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT