NĚCO MÁLO O NÁS

Společně a poctivě. Jen tak zanecháme stopu.

Jsme eventová agentura s technickou produkcí. Dlouhodobě tvoříme užitečné, funkční a krásné věci. Abychom vytvářeli projekty, které za to stojí, spojujeme síly napříč celou společností GO EVENTUM. Do všech projektů se vrháme s nadšením a za našimi výsledky stojí poctivá práce, férovost a preciznost. To je pro nás cesta k vybudování hodnotných věcí, které tu zůstanou dlouho po nás.

SLEDUJTE NÁS !

Život ze zákulisí naší společnosti.

VYZNÁVÁME URČITÉ HODNOTY

OTEVŘENOST VŠECH

Otevřenost je pro nás druh kreativity, kde má každý možnost se angažovat a realizovat svojí fantazii. Jsme otevřeni samy sobě a novým výzvám, které máme zdolat. Komunikace je náš silný nástroj.

Buďme k sobě upřimní.

NAŠE SVOBODA

Všichni do jednoho se podílíme na chodu a směřování naší společnosti. Proto uznáváme svobodu, jelikož jsme svobodná společnost a máme rádi vzájemnou důvěru a respekt.

Důvěra nás pohání vpřed.

KNOW-HOW

Máme dlouhodobé zkušenosti s realizací eventových služeb. Každý event je pro nás novou výzvou a nebojíme se vydat neprobádanými cestami a vymyslet pro Vás další originální příběh.

Pojďme udělat společný krok.

RODINNÝ PŘÍSTUP

Naše zázemí společnosti je rodinného charakteru. Máme rádi, když své lidi známe i po osobní stránce, protože příjemné prostředí je velice důležité pro správný chod firmy.

Staň se i ty našim členem!

KARIÉRA U NÁS

Do našeho rychle rostoucího týmu hledáme kreativní lidi, kteří se nebojí nových výzev a dokážou převzít zodpovědnost a ujmout se iniciativy. Pro práci u nás nepotřebujete žádné speciální vzdělání. Vše vás naučíme, jak nejlépe umíme a co ještě neumíme, naučíte vy nás. Co je ovšem nezbytnou složkou pro práci v GO EVENTUM je chuť k práci. Ne vždy máme volná pracovní místa u nás v hlavním týmu, ale neustále prahneme i po schopných brigádnících, kteří za dobře provedenou práci očekávají dobré finanční ohodnocení.