REALIZOVANÉ PROJEKTY

  • Vše
  • Events
  • Hostess
  • Marketing
  • Promotion
  • Video Produkce

Grand Opening ČSOB Brno

Jsme vděční za důvěru, kterou nám ČSOB v Brně projevila, a jsme rádi, že jsme mohli být součástí této významné události. Naše široké spektrum služeb zahrnovalo organizaci akce, technickou podporu, catering, hostesky, výzdobu, programové vystoupení, grafiku a tisk. Vše s maximální péčí o detail.

30 LET Technology Park Brno

S radostí oznamujeme úspěšnou realizaci oslavy 30 let pro Technologický Park Brno! Naše firma měla tu čest zajistit veškerou produkci a organizaci této významné události. Bylo to pro nás výzvou, ale díky našemu týmu a partnerským firmám to byla skvělá akce. Jsme hrdi na to, že jsme mohli být součástí.

Sportovní akce ENERVIT ČR

ENERVIT obchodně zastupujeme na nejrůznějších sportovních akcích a nabízíme sportovcům jedinečnou možnost si před závodem doplnit své zásoby produktů. V rámci prodejního stánku pomáháme účastníkům s výběrem vhodných produktů a sportovní výživy a snažíme se podpořit jejich sportovní výkon.

Promo akce VITAR / MAXIVITA

Společnost VITAR podporuje především sérii pochodů tzv. Pohár Zdraví. Po celou dobu pochodu jsme účastníkům k dispozici na stánku VITAR, kde v rámci promo akce probíhá sampling produktů. Každý účastník má během eventu možnost vyzkoušet vitaminové doplňky a načerpat energii na cestu.

Promo dny zdraví uLékaře.cz

Další z našich dlouhodobějších spoluprací v oblasti promotion je ta se společností uLékaře.cz, která stojí za unikátní aplikací, která poskytuje online konzultace s lékaři, pomoc s hledáním specialisty či se sjednáním lékařských prohlídek. Tato služba je nedílnou součástí balíčku benefitů mnoha firem po celé ČR a SK.

Roadshow Capri-Sun CZ&SK

Spolupráce se společností Capri-Sun ČR a SK si velmi vážíme. Obchodně Capri-Sun zastupujeme již pár let a toto spojení považujeme za velmi úspěšné. Pro Caprisun každoročně zajišťujeme rozsáhlou celoletní roadshow po ČR. Náš tým objíždí celou Českou republiku a nabízí úžasnou Capri-Sun zónu.

Munters Czech Day Hodonín

Společnost Munters Czech nás oslovila s poptávkou vytvoření grand opening nové výrobní haly. Event měl cílit na zaměstnance i zahraniční management. Větší část akce jsme situovali do nového prostoru. Po slavnostním přestřižení pásky, si již všichni mohli užívat ničím nerušenou zábavu.

Sportuje celé KRPOLE Brno

Další akcí, kterou jsme věnovali rozvoji dětí v oblasti sportu, byla komplexní akce pro městskou část Brno-Královo Pole. Do parku na Slovanském náměstí jsme ukryli to nejlepší z brněnského sportu. Spojili jsme síly s lokálními sportovními kluby a rozhodli jsme se vytvořit unikátní projekt.

Festival LétoPark 2022 Brno

Další červnovou akcí, kterou jsme pořádali, byl festival LétoPark 2022 konaný v městské části Brno-Královo Pole. Event naše agentura realizovala ve spolupráci s městskou částí se záměrem nabídnout lidem pohodový den plný dobrého vína, jídla a hudby v příjemném prostředí parku na Slovanském náměstí.

Summer party Technology Park Brno

Naši agenturu oslovilo TPB s poptávkou realizace letní party pro klienty. Akce se měla konat ve venkovních prostorách parku. Místo tedy samo o sobě vytvářelo ideální prostředí pro realizaci úžasné summer party. Využili jsme předností prostoru a snažili jsme se zvýraznit jeho příjemnou atmosféru.

Dětský den OC OLYMPIA Brno

Jednou z nejvýraznějších akcí roku 2022 byl projekt pro OC OLYMPIA Brno. Naše agentura realizovala rozsáhlý dětský den ve vnitřních i venkovních prostorách OCB. Jako při každém eventu, i při této akci jsme pečlivě zvažovali každý detail. Tak abychom dokázali nadchnout každého malého návštěvníka.

Den žen OC FUTURUM Brno

Naše další spolupráce s OC FUTURUM Brno bylo komplexní zajištění eventu, který si nemohla nechat ujít žádná žena. Vytvořili jsme jedinečný projekt, plný nejnovějších trendů od odborníků ve zdravé výživě, kosmetice a módě. Nechyběly módní prohlídky, líčení, konzultace zdravého jídelníčku a soutěže.

Rodinný den OC FUTURUM Brno

V OC FUTURUM Brno jsme realizovali komplexní zajištění eventu pro návštěvníky s názvem “Rodinný den s OC FUTURUM”, alias staňte se INFLUENCEREM. Připraveno bylo hned několik stanovišť. U každého pro nás byla klíčová interaktivita s návštěvníky. Akce cílila na všechny členy rodiny.

Sportovní den OC FUTURUM Brno

Pro OC FUTURUM Brno jsme realizovali komplexní zajištění eventu pro návštěvníky s názvem “Sportovní den s OC FUTURUM”. Připravena byla zajímavá stanoviště, jejíchž záměrem bylo seznámit děti s nejrůznějšími sportovními aktivitami. Každý si mohl vyzkoušet svůj oblíbený sport či objevit novou zálibu v pohybu.

Hurá do školy bezpečně! Brno

Poslední den prázdnin si děti i dospělí mohli zpříjemnit na akci Hurá zpět do školy bezpečně v Brně-Řečkovicích. V areálu bývalého pivovaru byl připravený bohatý program zaměřený na bezpečnost v každodenním životě. Akce měla pomocí hry ukázat dětem, jak se chovat v krizových situacích.