NAŠE REALIZOVANÉ PROJEKTY

  • Vše
  • Event
  • Hostess
  • Marketing

Roadshow Capri-Sun | Česko & Slovensko

Spolupráce se společností Capri-Sun ČR a SK si velmi vážíme. Obchodně Capri-Sun zastupujeme již pár let a toto spojení považujeme za velmi úspěšné. Pro Caprisun každoročně zajišťujeme rozsáhlou celoletní roadshow po ČR. Náš tým objíždí celou Českou republiku a nabízí úžasnou Capri-Sun zónu.

Grand opening pro Munters Czech

Společnost Munters Czech nás oslovila s poptávkou vytvoření grand opening nové výrobní haly. Event měl cílit na zaměstnance i zahraniční management. Větší část akce jsme situovali do nového prostoru. Po slavnostním přestřižení pásky, si již všichni mohli užívat ničím nerušenou zábavu.

Sportovní den pro město Brno

Další akcí, kterou jsme věnovali rozvoji dětí v oblasti sportu, byla komplexní akce pro městskou část Brno-Královo Pole. Do parku na Slovanském náměstí jsme ukryli to nejlepší z brněnského sportu. Spojili jsme síly s lokálními sportovními kluby a rozhodli jsme se vytvořit unikátní projekt.

Festival LétoPark Brno 2022

Další červnovou akcí, kterou jsme pořádali, byl festival LétoPark 2022 konaný v městské části Brno-Královo Pole. Event naše agentura realizovala ve spolupráci s městskou částí se záměrem nabídnout lidem pohodový den plný dobrého vína, jídla a hudby v příjemném prostředí parku na Slovanském náměstí.

Klientská party pro Technology Park Brno

Naši agenturu oslovilo TPB s poptávkou realizace letní party pro klienty. Akce se měla konat ve venkovních prostorách parku. Místo tedy samo o sobě vytvářelo ideální prostředí pro realizaci úžasné summer party. Využili jsme předností prostoru a snažili jsme se zvýraznit jeho příjemnou atmosféru.

Dětský den pro OC OLYMPIA Brno

Jednou z nejvýraznějších akcí roku 2022 byl projekt pro OC OLYMPIA Brno. Naše agentura realizovala rozsáhlý dětský den ve vnitřních i venkovních prostorách OCB. Jako při každém eventu, i při této akci jsme pečlivě zvažovali každý detail. Tak abychom dokázali nadchnout každého malého návštěvníka.

Den pro ženy v OC FUTURUM Brno

Naše další spolupráce s OC FUTURUM Brno bylo komplexní zajištění eventu, který si nemohla nechat ujít žádná žena. Vytvořili jsme jedinečný projekt, plný nejnovějších trendů od odborníků ve zdravé výživě, kosmetice a módě. Nechyběly módní prohlídky, líčení, konzultace zdravého jídelníčku a soutěže.

Rodinný den pro OC FUTURUM Brno

V OC FUTURUM Brno jsme realizovali komplexní zajištění eventu pro návštěvníky s názvem “Rodinný den s OC FUTURUM”, alias staňte se INFLUENCEREM. Připraveno bylo hned několik stanovišť. U každého pro nás byla klíčová interaktivita s návštěvníky. Akce cílila na všechny členy rodiny.

Sportovní den pro OC FUTURUM Brno

Pro OC FUTURUM Brno jsme realizovali komplexní zajištění eventu pro návštěvníky s názvem “Sportovní den s OC FUTURUM”. Připravena byla zajímavá stanoviště, jejíchž záměrem bylo seznámit děti s nejrůznějšími sportovními aktivitami. Každý si mohl vyzkoušet svůj oblíbený sport či objevit novou zálibu v pohybu.

Bezpečnostní akce pro město Brno

Poslední den prázdnin si děti i dospělí mohli zpříjemnit na akci Hurá zpět do školy bezpečně v Brně-Řečkovicích. V areálu bývalého pivovaru byl připravený bohatý program zaměřený na bezpečnost v každodenním životě. Akce měla pomocí hry ukázat dětem, jak se chovat v krizových situacích.