SLUŽBY BEZSTAROSTNĚ NA KLÍČ

Celou akci zpracujeme na míru (na klíč) dle Vašich požadavků a představ. Náš šikovný tým si s Vámi sjedná osobní či online schůzku, kde spolu proberete základní potřeby pro vytvoření vašeho eventu. Na základě podaných informací zpracujeme několik variant vč. kalkulace, které Vám představíme a Vy si vyberete z nabízených možností, kterou následně budeme upravovat na míru. Poté dochází k samotné realizaci.

Zařídíme vše od A do Z, zkrátka vše co by měl správný event obsahovat. Přes tvorbu letáků, výběr optimálního prostoru, ozvučení, osvětlení, stage, projekce, atrakce pro děti a dospělé, party stany, posezení, dopravu, catering, bezpečnost, hostesky, až po marketingový výstup.

GO EVENTUM s.r.o. | TECHNICKÁ PRODUKCE

NAŠE DIVIZE

EVENTS

#1

HOSTESS

#2

MARKETING

#3

VIDEO PRODUKCE

#4

EVENTS

#1

EVENTS

HOSTESS

#2

HOSTESS

MARKETING

#3

MARKETING

VIDEO PRODUKCE

#4

VIDEO PRODUKCE

PROJEKT CELÝ ZKOMPLETUJEME

PRODUKCE

TECHNIKA

VIDEO PRODUKCE

MARKETING

HOSTESS

PARTNERSTVÍ

Potřebujete Váš event dotáhnout do zdárného konce, ale chybí Vám nějaká konkrétní součást z oblasti produkce či technického zázemí? Všichni si přeci přejeme, aby byl koncový klient spokojen a proto Vám pomůžeme event dokončit, dle Vašich představ.

Začínáte s realizací eventu poprvé a nevíte kde začít? Potřebujete pouze poradit či nasměrovat, co udělat proto, aby Váše událost dopadla na jedničku? Neváhejte nás kontaktovat. Naši kolegové Vám rádi dopomůžou s čím bude potřeba. Jsme tu přeci pro Vás!

Organizujete velkou akci a potřebujete obsadit jednotlivá stanoviště našimi profesionály nebo zkušenými brigádníky? Náš tým Vám je plně k dispozici. Nadále si dlouhodobě vedeme databázi zkušených lidí, kteří mají praxi v oblasti event marketingu, event managementu. Aktivně se podílíme na jejich profesním rozvoji a častém využití. Kontaktujte nás, mile rádi Vám doporučíme profíka, který je na správném místě.

MÁTE DOTAZ NEBO POTŘEBUJETE PORADIT?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT