SLUŽBY BEZSTAROSTNĚ NA KLÍČ

Celou akci zpracujeme na míru (na klíč) dle Vašich požadavků a představ. Náš šikovný tým si s Vámi sjedná osobní či online schůzku, kde spolu proberete základní potřeby pro vytvoření vašeho eventu. Na základě podaných informací zpracujeme několik variant vč. kalkulace, které Vám představíme a Vy si vyberete z nabízených možností, kterou následně budeme upravovat na míru. Poté dochází k samotné realizaci.

Zařídíme vše od A do Z, zkrátka vše co by měl správný event obsahovat. Přes tvorbu letáků, výběr optimálního prostoru, ozvučení, osvětlení, stage, projekce, atrakce pro děti a dospělé, party stany, posezení, dopravu, catering, bezpečnost, hostesky, až po marketingový výstup.

IMG_0443

SLUŽBY, KTERÉ REALIZUJEME...

ZAMĚSTNANECKÉ EVENTY

Jsme tvůrci zaměstnaneckých eventů. Ukažte svým zaměstnancům, jak si jich vážíte, dříve než vám oni ukáží záda. Těšte je, vzdělávejte a inspirujte, protože oni jsou nositeli vaší firemní kultury.

KLIENTSKÉ EVENTY

Jsme tvůrci klientských eventů, které vaši hosté náležitě ocení. Klientské eventy skloňujeme podle vzorů elegance, prestiž, originalita, přesah. Vidíme za humna a víme, jak si stojí světový event marketing. O své know-how se neváháme podělit.

PRODUKTOVÉ EVENTY

Jsme tvůrci eventů, kde spatří světlo světa váš vypiplaný produkt. Pomůžeme vám překonat porodní bolesti a představit vaše zlato s náležitou důstojností a pompou.

VZDĚLÁVACÍ EVENTY

Jsme tvůrci vzdělávacích událostí, které posílí a procvičí mentální a psychickou stránku člověka. Chcete zažít živý worshop, který Vám něco předá a naučí? Pojďme se pustit zábavní formou do učení.

SPORTOVNÍ EVENTY

Jsme tvůrci sportovních událostí, které posílí tělo i ducha. Je libo firemní zápas? Turnaj? Mistrovství světa? Olympiádu? Nedáváme si malé cíle a házet ručník do ringu nás neuvidíte.

PROMOTION

Potřebujete zajistit promotéry/ky či hostessky na akci, kde se chcete prezentovat jenom v tom nejlepším světle? Jsme tu pro vás a nabízíme vám fullservis v této oblasti.

KONFERENCE

Jsme tvůrci konferencí, na kterých se nezívá. Vysoce profesionální technické zajištění a příprava prezentací je samozřejmost. Zářnost konferencí se neměří v ANSI lumenech. Proto my přidáváme perfektní dramaturgii a aktivizační doprovodný program.

TEAMBUILDING

Jsme tvůrci teamspiritů a teambuildingů s přesahem.  Způsobů jak stmelit kolektiv známe bezpočet. Vybereme ten, který vám sedne nejlépe, aby váš tým šlapal jak švýcarské hodinky.

AKCI ZKOMPLETUJEME PŘESNĚ DLE VAŠICH PŘEDSTAV

VÝKONNÁ PRODUKCE

TECHNICKÉ ZÁZEMÍ

SUPPORT AKCE

MARKETING VÝSTUP

HOSTESKY A PROMOTÉŘI

SPONZORSTVÍ PROJEKTU

Potřebujete Váš event dotáhnout do zdárného konce, ale chybí Vám nějaká konkrétní součást z oblasti produkce či technického zázemí? Všichni si přeci přejeme, aby byl koncový klient spokojen a proto Vám pomůžeme event dokončit, dle Vašich představ.

Začínáte s realizací eventu poprvé a nevíte kde začít? Potřebujete pouze poradit či nasměrovat, co udělat proto, aby Váše událost dopadla na jedničku? Neváhejte nás kontaktovat. Naši kolegové Vám rádi dopomůžou s čím bude potřeba. Jsme tu přeci pro Vás!

Organizujete velkou akci a potřebujete obsadit jednotlivá stanoviště našimi profesionály nebo zkušenými brigádníky? Náš tým Vám je plně k dispozici. Nadále si dlouhodobě vedeme databázi zkušených lidí, kteří mají praxi v oblasti event marketingu, event managementu. Aktivně se podílíme na jejich profesním rozvoji a častém využití. Kontaktujte nás, mile rádi Vám doporučíme profíka, který je na správném místě.

MÁTE DOTAZ NEBO POTŘEBUJETE PORADIT?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT