AKCE NA MÍRU

Celou akci zpracujeme na míru ( na klíč ) dle Vašich požadavků a představ. Naš šikovný tým si s Vámi sjedná osobní schůzku, kde spolu proberete základní potřeby pro vytvoření vašeho eventu. Na základě podaných informací zpracujeme několik variant, které Vám budou představeny a Vy si vyberete z nabízených možností, kterou následně zrealizujeme.

Zařídíme vše od A do Z, zkrátka vše co by měl správný event obsahovat. Přes tvorbu letáků, výběr optimálního prostoru, ozvučení, osvětlení, stage, projekce, atrakce pro děti a dospělé, gril, party stany, posezení, doprava, catering, bezpečnost, promo reklama, vizitky, atd.

Plníme Vaše sny a přání!

NAŠE SLUŽBY, KTERÉ TVOŘÍ VÁŠ PŘÍBĚH

Cokoliv si dokážete představit, i to, co se zdá nepředstavitelné – od překvapení pro VIP klienty až po náročnou akci pro zaměstnance a členy týmu. S tím vším vám rádi pomůžeme. Náš produkční tým a vlastní technika zajistí hladký průběh akce a naprostou spokojenost všech zúčastněných.

ZAMĚSTNANECKÉ EVENTY

Jsme tvůrci zaměstnaneckých eventů. Ukažte svým zaměstnancům, jak si jich vážíte, dříve než vám oni ukáží záda. Těšte je, vzdělávejte a inspirujte, protože oni jsou nositeli vaší firemní kultury.

KLIENTSKÉ EVENTY

Jsme tvůrci klientských eventů, které vaši hosté náležitě ocení. Klientské eventy skloňujeme podle vzorů elegance, prestiž, originalita, přesah. Vidíme za humna a víme, jak si stojí světový event marketing. O své know-how se neváháme podělit.

PRODUKTOVÉ EVENTY

Jsme tvůrci eventů, kde spatří světlo světa váš vypiplaný produkt. Pomůžeme vám překonat porodní bolesti a představit vaše zlato s náležitou důstojností a pompou.

VZDĚLÁVACÍ EVENTY

Jsme tvůrci vzdělávacích událostí, které posílí a procvičí mentální a psychickou stránku člověka. Chcete zažít živý worshop, který Vám něco předá a naučí? Pojďme se pustit zábavní formou do učení.

SPORTOVNÍ EVENTY

Jsme tvůrci sportovních událostí, které posílí tělo i ducha. Je libo firemní zápas? Turnaj? Mistrovství světa? Olympiádu? Nedáváme si malé cíle a házet ručník do ringu nás neuvidíte.

KONFERENCE

Jsme tvůrci konferencí, na kterých se nezívá. Vysoce profesionální technické zajištění a příprava prezentací je samozřejmost. Zářnost konferencí se neměří v ANSI lumenech. Proto my přidáváme perfektní dramaturgii a aktivizační doprovodný program.

TEAMBUILDING

Teambuilding Jsme tvůrci teamspiritů a teambuildingů s přesahem.  Způsobů jak stmelit kolektiv známe bezpočet. Vybereme ten, který vám sedne nejlépe, aby váš tým šlapal jak švýcarské hodinky.

SVATBY

Jsme tvůrci svatebních událostí, které jsou pro Vás bez starostí a můžeme si tak tento svůj den užít naplno.Našim hlavním cílem je dotáhnout Váš velký den do toho nejkrásnějšího konce. Řeknete nám svoje ANO?

GO RENTAL

Máme i vlastní rental odvětví, které Vám poslouží k pronájmu billboardových konstrukcí pro Vaše plachty na Váš event, včetně montáže, demontáže a dopravy. Nadále pro Vás máme dezinfekční stojany zásobovány certifikovanou dezinfekcí, které Vás nadchnout svým modulárním systémem, funkčností a vzhledem.

AKCI ZKOMPLETUJEME PŘESNĚ DLE VAŠICH PŘEDSTAV

Umíme odpovědět eventem na míru. To, co spíchneme, nebude šito horkou jehlou. Císařovy nové šaty dávno vyšly z módy. Každý event chce své. A my mu to dáme.

PRODUKČNÍ PROGRAM

#1

TECHNICKÉ ZÁZEMÍ

#2

KOORDINACE AKCE

#3

MARKETING & REKLAMA

#4

CATERING & RAUTY

#5

PŘEPRAVA KLIENTŮ

#6

Potřebujete Váš event dotáhnout do zdárného konce, ale chybí Vám nějaká konkrétní součást z oblasti produkce či technického zázemí? Všichni si přeci přejeme, aby byl koncový klient spokojen a proto Vám pomůžeme event dokončit, dle Vašich představ.

Začínáte s realizací eventu poprvé a nevíte kde začít? Potřebujete pouze poradit či nasměrovat, co udělat proto, aby Váše událost dopadla na jedničku? Neváhejte nás kontaktovat. Naši kolegové Vám rádi dopomůžou s čím bude potřeba. Jsme tu přeci pro Vás!

Organizujete velkou akci a potřebujete obsadit jednotlivá stanoviště našimi profesionály nebo zkušenými brigádníky? Náš tým Vám je plně k dispozici. Nadále si dlouhodobě vedeme databázi zkušených lidí, kteří mají praxi v oblasti event marketingu, event managementu. Aktivně se podílíme na jejich profesním rozvoji a častém využití. Kontaktujte nás, mile rádi Vám doporučíme profíka, který je na správném místě.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PROJEKTY, KTERÉ JSME PRO NAŠE KLIENTY PŘIPRAVILI?

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA