PRO FIRMY A SPOLEČNOSTI

Firemní akce jsou velmi příjemnou záležitostí, které mají za úkol v prvořadě utužit vztahy zaměstnanců na pracovišti a celkově zpestřit pracovní prostředí napříč celé společnosti. Akcí pro firmy je poměrně hodně. Můžeme začít večírkem, oslavu narozenin, výročí, konferencí, až po náborové akce či teambuilding. Zajistíme Vám kompletní organizaci celé firemní akce. Jsme puntičkáři a v tomto ohledu nesmí chybět žádná maličkost.

TEAMBUILDING

Teambuilding se využívá k zlepšení společenských vztahů napříč celé společnosti a vymezují role v rámci týmu při plnění společných úkolů. Vytvořte ve Vaší společnosti lepší efektivní vztah mezi zaměstnanci.

TEAMBUILDING

GALA-VEČERY, FIREMNÍ PLESY

Formální či neformální varianta firemního plesu. Muži oblečme obleky, ženy šaty a pojďme oprášit parkety krásného sálu. Tento event přináší mnoho emocí a jedinečnosti. Překročme na chvíli do života pohádek.

FIREMNÍ PLESY

PR SLUŽBY

Pokud pořádáte firemní či veřejnou akci. Je potřeba o ní dát dostatečně vědět. Ať už mediím, významným institucím, občanům či široké veřejnosti. My se Vám o to postaráme.

PR SLUŽBY

FIREMNÍ AKCE

Firemní akce se vždy odvíjí na specializaci (typu) akce a zároveň s cílením na koncového zákazníka. Každý firemní akce je různorodá a má za účel něco jiného. Přes zvýšení prodeje produktu a služeb, až po zviditelnění značky společnosti.

FIREMNÍ AKCE

FIREMNÍ VEČÍREK

Je tu období Vánoc a s tím přichází i firemní večírky. Pojďme oslavit konec vydařeného roku. Nechte to na nás a odneste si spoustu zážitků. Prostě se jen bavte!

FIREMNÍ VEČÍREK

GRAND OPENING

Znáte to. Všichni jsou napjatí. Atmosféra by se dala krájet. Naprosté ticho. Slyšet je jen zrychlený tep a sem tam těžké oddechnutí.

GRAND OPENING

FAMILY DAY

Family day je jednou z nejoblíbenějších firemních akcí. Firma ukazuje, že ráda pozná své zaměstnance i jejich rodiny. Zažijte příjemné odpoledne, kde se nenásilně propojí rodinný a pracovní svět. Vraťte se s námi do mladých let.

FAMILY DAY

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Výborné pití, skvělé jídlo, příjemná muzika a celé pódium obsazené nádhernými modelkami. No není to sen? Nenechte se rušit, akce začíná!

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

PŘEDSTAVENÍ VOZU

PŘEDSTAVENÍ VOZU

NÁBOROVÉ AKCE

Potřebujete zaujmout nové potenciální zaměstnance? Tento typ eventu míří na oslovení cílové skupiny za účelem integrace nových tváří do Vaší společnosti. Díky této variantě dojde k danému rozvoji.

NÁBOROVÉ AKCE

KONFERENCE A WORKSHOPY

Vzdělávací worshopy a konference jsou jedny z oblíbených akcí dnešní doby. Vybereme příjemné prostředí, přichystáme skvělé občerstvení, zajistíme řečníka, umělce či slovo vezmete do svých ruk.

KONFERENCE

CATERING

Catering, raut nebo večírek v netradičním místě nebo v originální restauraci? Nechte nás roztančit Vaše chuťové buňky. Jsme schopni zařídit vše, i přes netradiční jídla.

CATERING

MÁTE ZÁJEM O VYTVOŘENÍ PROJEKTU PRO VAŠÍ SPOLEČNOST?

POJĎME SPOLEČNĚ VYTVOŘIT I VÁŠ PŘÍBĚH!

info@goeventum.cz